Pirmoji Bummbolo pamoka

Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos 8d klasės mokiniai Erikas S., Urtė D., Ugnė J., Ugnė K., Aušrinė, Gediminas, Ugnė S. kartu su Justina, Austėja ir Gyčiu iš 8c klasės gegužės 9 d. dalyvavo Alytaus miesto Rotušės aikštėje vykusiose varžytuvėse „Europos kultūros kelias“, skirtose Europos kultūros paveldo metams paminėti. Tarp Alytaus miesto pagrindinių mokyklų užėmė I vietą ir laimėjo prizą – 2 val. žaidimą „BummBolas“.

Komanda nusprendė, kad birželio 1 diena, t. y. Tarptautinė vaikų gynimo diena, geriausiai tinkama žaisti burbulinį futbolą BummBolą. Pirmiausiai reikėjo šiam žaidimui pasiruošti. Kai kurie aštuntokai žaidimą žaidė pirmą kartą. Pasiskirstėme į dvi komandas po keturis žaidėjus ir, nuskambėjus švilpukui, žaidimas pradėtas. Mažiau sportiškiems aštuntokams buvo sunkiau valdyti BummBolą, kai kuriems lengvesnio svorio mokiniams buvo sudėtinga apsivertus aukštyn kojomis atsiversti atgal ant dviejų kojų. Oho kiek daug įspūdžių. Gerai, kad „Europos kultūros kelio“ laimėtojai atsivedė palaikomąją komandą, kuriems taip pat teko žaisti BummBolą. Mokyklos stadione burbulinį futbolą laimėjo draugystė.

Pavargo aštuntokai, o iš giedro dangaus siunčiami kaitrūs saulės spinduliai pirmąją vasaros dieną dar labiau padidino nuovargį.

Geografijos mokytoja metodininkė
Danguolė Zdanavičienė