Decrease font size Default font size Increase font size
Straipsnių peržiūrėjimai
956733

Svečiai

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

Atvertas langas į pasaulį Luko (Elk) ir Alytaus vaikams

   2018 m. gegužės 23–24 d. Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir pagalbos mokiniui specialistės lankėsi Lenkijoje, Elko mieste, kur buvo įgyvendinamas Elko miesto savivaldybės ir Alytaus miesto socialinių paslaugų centro projektas „Atvertas langas į pasaulį Luko (Elk) ir Alytaus vaikams“. Šio vizito tikslas – gilinti žinias, kaip mažinti socialinę atskirtį ir padėti socialinės rizikos šeimoms.

 

   Projekto veiklos vyko vienoje iš Elko miesto mokyklų, kurioje dalyvius šiltai sutiko ne tik šios įstaigos darbuotojai ir mokiniai, bet ir Elko miesto meras Tomasz Andrukiewicz. Vizito metu projekto dalyviai stebėjo pamokas ir neformaliojo švietimo užsiėmimus, aktyviai įsitraukė į veiklas, klausėsi pranešimų. Kadangi Lietuvos ir Lenkijos kultūrinė-ekonominė aplinka yra artima, socialinės problemos panašios, todėl visi projekto dalyviai kartu ieškojo jų sprendimo būdų.

   Apsilankiusiems didelį įspūdį paliko mokyklos erdvės ir jų pritaikymas įvairioms veikloms, nustebino kūno kultūrai skirtų priemonių gausa. Mokiniams sudarytos puikios sąlygos užsiimti įvairia sportine veikla. Mokykloje yra ne tik įspūdingo dydžio sporto salė, bet ir atskiros bokso, dziudo, aerobikos, šokių salės, įrengta laipiojimo siena, skirta alpinizmo propagavimui. Šios laipiojimo sienos sudėtingumą išbandė ir projekto dalyviai.

   Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos pedagogės vizito metu įgijo ne tik naujų žinių bei gebėjimų, bet ir turėjo galimybę pasigėrėti nuostabaus grožio Elko miestu. Pedagogės nuoširdžiai dėkoja Alytaus miesto socialinių paslaugų centrui už kvietimą prisijungti prie projekto įgyvendinimo ir tikisi, kad tai ne paskutinis vizitas į šį miestą.

Ieškoti...

Dalyvaujame projektuose

Bendradarbiaujame